вівторок, 25 лютого 2025 р.

Віртуальна презентація книг про українок, які досягають успіху у своїй сфері

    


І незламний дух,
І велика сила!
Жінка-українка,
Мати-брегиня!





   

 Сьогодні, 25 лютого, ми вшановуємо всіх українок – 
ніжних і сильних, сміливих і мудрих, 
добрих і незламних. 
   
 Ми звикли захоплюватися жінками, 
але скільки з них українок? 
Думаєте в Україні таких немає, або їх зовсім мало? 

Тоді відкрийте це видання.

        У ньому, під однією обкладинкою зібрані історії наших землячок: талановитих, успішних і сильних. Воно покликане вивести на світло жіночий внесок в історію України, який відбувається століттями. Леся Українка, Яна Клочкова, Анна Ярославна, Соломія Крушильницька і ще сорок шість імен здатних надихнути своїм прикладом кожну дівчину, яка прочитає про їхні досягнення та сильні характери. Ця невелика книга розхитує гендерні стереотипи і сформовані суспільні підвалини. Жінки зробили багато, але багато їх звершень ще попереду.
    
    
    Як і в першій частині, в другому томі приголомшливої книги "Це теж зробила вона" розповідається про видатних українських жінок, досягнення яких не були відомі широкому загалу. Незважаючи на те, що внесок цих жінок у світову історію був вагомим, їх імена і досягнення досі залишалися відомі дуже вузькому колу людей. Тому, мета даної книги розповісти про їх імена і познайомити читача з внеском наших жінок в світову історію.



    «Це воює вона» — пряме продовження найгучнішого проєкту про видатних українок «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона», які вийшли у 2018-19 рр. До видання увійшли історії 25 жінок з різних міст України, які стали на захист держави. Книга стала третьою із серії про українок, які досягають успіху у своїй сфері.
    Серед героїнь книги ― бойові медикині, аеророзвідниці, водійки БМП, кулеметниці, громадські діячки.



        Безкоштовна передача книг стала можливою в рамках програми «Сприяння рівності та протидія дискримінації» Національного Демократичного Інституту (НДІ) Міжнародних Відносин за підтримки Швеції, а також завдяки співпраці Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна та Видавництво «Видавництво».

Немає коментарів:

Дописати коментар