пʼятниця, 8 травня 2026 р.

Тематична година спілкування «Памʼятаємо — перемагаємо!»

 




1939-1945
Пам’ятаймо про тих,
Хто боровся за Україну тоді!
Шануймо тих,
Хто воює за неї сьогодні!



    У читальній залі бібліотеки ДНЗ «Ужгородський центр ПТО» відбулася змістовна та емоційно насичена тематична

година спілкування «Памʼятаємо — перемагаємо!», яку підготувала викладачка німецької мови Марина Попʼянош.

Під час заходу здобувачі освіти мали змогу глибше усвідомити події сьогодення через щиру та проникливу розповідь, що торкнулася теми війни, мужності та незламності українського народу.


Особливу увагу привернула книжково-ілюстративна виставка «В книжковій памʼяті миттєвості війни», яка стала важливим джерелом знань і емоційного переживання, допомогла відчути силу слова та пам’яті.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, віддаючи шану тим, хто віддав своє життя за мир і свободу. Символічним моментом стало запалення свічок — як знак скорботи, пам’яті та віри в перемогу. Захід сприяв формуванню патріотичних почуттів, усвідомленню важливості історичної пам’яті та єдності у складні для країни часи.








Немає коментарів:

Дописати коментар